MÖBLER / Bord / Sybord 9344133
*
nr 934 4133
Sybord
Karl-Johan stil, längd: 51 cm, djup: 36 cm, höjd: 61 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 18:19:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/12 21:58:05
1
150 kr
4/1 21:03:03
2
350 kr
9/1 12:12:34
3
250 kr
9/1 12:12:34
2
300 kr (Budbetjänt)
9/1 13:05:16
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord karl-johan stil lampbord sybord
-
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:31
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:43
-
4151 Pelarbord
med rakspegel. Höjd: 165 ca
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:17
-
5245 Salongsbord
med klaffar, 1800-tal. Bredd: 97+ 2x30. Djup: 69 c..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:07
-
5057 Soffbord
nutida, diameter: 78, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:43
-
5167 Toilettebord
+ pall, Uppfällbar spegel. Bredd: 83 cm, djup: 45 ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:43
*
Sybord
Kondition: slitage
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4133
Sybord
Karl-Johan stil, längd: 51 cm, djup: 36 cm, höjd: 61 cm
Kondition: slitage
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/12 21:58:05 | 1 | 150 kr |
4/1 21:03:03 | 2 | 350 kr |
9/1 12:12:34 | 3 | 250 kr |
9/1 12:12:34 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
9/1 13:05:16 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord karl-johan stil lampbord sybord
-
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:31 -
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:43 -
4151 Pelarbord
med rakspegel. Höjd: 165 ca
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:17
-
5245 Salongsbord
med klaffar, 1800-tal. Bredd: 97+ 2x30. Djup: 69 c..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:07 -
5057 Soffbord
nutida, diameter: 78, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:43 -
5167 Toilettebord
+ pall, Uppfällbar spegel. Bredd: 83 cm, djup: 45 ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:43